3نکته اصلی حل معماهای اتاق فرار فرار در کمتر از 40 دقیقه راز حل معما | allescape


3نکته اصلی حل معماهای اتاق فرار فرار در کمتر از 40 دقیقه راز حل معما | allescape

گیم مسترها معمولاً قبل بازی درباره کارهایی که نباید انجام بدین بهتون هشدار می‌دن. بعضی وقت ها، برای حل معماهای یه سری اتاق فرار خفن باید با دیدگاه منحصر به فرد شخصیتی که توی سناریو جاش بازی اسکیپ روم هستید فکر کنین. برای بازی اتاق فرار لازم نیست اُوِردِرِس کنی و ده لایه لباس بپوشی. یه دست لباس باحال که توش احساس چابکی می کنی بپوش و بزن به دل اتاق. همانطور که می‌توان یک مسئله ریاضی را برعکس کرد تا حل کردن آن دشوار‌تر شود، در رمزگشایی نیز امکان معکوس نمودن کد وجود دارد! در بازی اتاق فرار کلمات ساده هم می‌توانند به صورت شگفت‌انگیزی رمزی را درون خود داشته باشند، که با کمک گرفتن از خلاقیت و قوه هوش خود می‌توانید آن را بدست آورید.

  • تم و دکور این فضا با ژانر‌های دیگر اتاق فرار کاملا متفاوت است و حالتی منحصر به فرد دارد.
  • همه‌ی افراد می‌توانند با هر سن و هوشی اتاق فرار را شکست دهند و با موفقیت از این اتاق خارج شوند.
  • اگر پیش هم نیستید یا تک نفره بازی می‌کنید لازمه که خودتون یا یکی از افراد تیم به دو دستگاه (موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ، پی‌سی) دسترسی داشته باشن.
  • لذا پیشنهاد می کنیم با شناختی که از افراد تیم خود دارید، فردی که بتواند شرایط را بهتر مدیریت کند را انتخاب کنید.

ابتدا پیش‌بینی خود را از تعداد حداقل و حداکثر بازیکنان مجاز مشخص کنید. سپس برای آزمایش بازی هم از گروه‌هایی با تعداد حداقل مجاز و گروه‌هایی که تعداد بازیکنان آن، حداکثر مجاز است دعوت کنید تا روند بازی را در هر دو حالت رصد کرده و درنهایت بهینه‌ترین حالت برای حداقل و حداکثر را مشخص کنید. انتخاب متخصصین برای طراحی سناریو از اتلاف هزینه زمان شما جلوگیری می‌کند.

مجموعه اتاق فرار اسکیپ مستر

شرایط کارکنان اتاق فرار بسته به میزان عملکرد بازی شما متفاوت می‌باشد. یافتن افراد واجد شرایط و معتبر برای پیوستن به پرسنل شما گامی اساسی در رشد کسب‌وکارتان است. برای اینکه بخش منابع انسانی بتواند نظم و آرامش فضای اتاق فرار را تأمین کند، باید قوانین و مقرراتی را تعیین کند که کارکنان ملزم به رعایت آن‌ها باشند. هنگامی‌که بازیکنان وارد اتاق جدید می‌شوند، حسی که نسبت به دکور و فضاسازی آنجا در بدو ورود دارند، بسیار مهم است که باید رصد شود. قبل از شروع انتخاب لیست برای بازیکنان، باید از خود بپرسیم که این بازی برای چه کسانی طراحی شده است؟ این سؤالی است که در مراحل قبل و پیش از شروع طراحی اتاق نیز به آن پاسخ داده‌ایم؛ بنابراین فقط کافی است آن را دوباره مرور کنیم. اگر برای حل معما دو راه متفاوت وجود داشته باشد، بازیکنان گیج می‌شوند و سطح رضایت آن‌ها از بازی به‌شدت کاهش می‌یابد؛ بنابراین، بدترین نوع معما این است که چند راه‌حل داشته باشد.

000 تومان

عدم توجه به آموزش ها و اطلاعاتی که قبل از بازی برایتان ارائه میشود یکی از اشتباه های رایج در اتاق فرار است و در اغلب مواقع نیز بازیکنان دچار آن میشوند. کافیست در این مرحله درست به آنچه برایتان ارائه میشود گوش کنید تا بتوانید در طول بازی از آنها استفاده کنید و به موفقیت برسید. اسکیپ روم ها یکی از هیجان انگیزترین بازی های گروهی می باشند که نه تنها ذهن را به چالش میکشند، بلکه شرایطی را فراهم می کنند تا بتوانید یک ساعت را به خوبی و در فضایی فوق العاده پر انرژی سپری کنید. به همین دلیل باید بتوانید با انرژی مثبت روحیه کاملا شاد قدم به این محیط بگذارید. فراموش نکنید که ذهن افراد شاد و خوشحال همیشه قدرت بیشتری برای حل معماها و مساله های چالش برانگیز دارد.

درواقع بازی قبل از اجراشدن باید حداقل بین 5 تا 10 بار توسط تیم‌های تست، بازی شود. در بهترین حالت، بلندگوهای اصلی نباید توسط مبلمان یا اشیاء دیگر پوشانده شوند، زیرا این کار باعث می‌شود ریزگردها از بین برود و صدا را به‌صورت میانی‌تر جلوه دهد. طراحی اتاق از اولویت‌های اصلی است و تجهیزات فنی باید تا حد امکان پوشانده شوند؛ بنابراین نکات زیر فقط توصیه‌هایی هستند که شما ممکن است به‌صورت جداگانه تصمیم بگیرید که از آن‌ها در اتاق خود استفاده کنید. خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط “تخفیفان صد” پس بگیرید.